Sunulan Hizmetler

Küçük Ofisler İçin Mobilya Seçimi Nasıl Olmalı?

Teknoloji ve sosyo – kültürel yaşamdaki değişim, yaşam tarzımızdan iş yapma modelimize kadar pek çok şeyi etkilemektedir.
Daha Fazla

Telefon Santralı (PBX) Fiyatları

Telefon santralı Yeni bir işyeri kuruyor olabilir ya da işlerinizi büyütüyor ve birden fazla şube açıyor olabilirsiniz.
Daha Fazla

Plaka Tanıma Sistemi

Araç plakalarının doğru şekilde okunabilmesi ve eldeki verileri en iyi şekilde analiz etmek için plaka tanıma sistemleri oluşturulmuştur.
Daha Fazla

Fiber Optik Hizmetlerimiz

Fiber Optik kablo tesisatı yapımı montajı ve sonlandırma hizmetleri vermekte olan firmamız uzman teknik servis ekibimiz ile ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.
Daha Fazla

HGS – OGS Sistemleri Özelikleri

Site giriş çıkışlarında, kapalı ve açık otoparklarda, köprü giriş çıkışlarında vb. güvenli ve hızlı şekilde geçiş hakkı amacıyla yapılan HGS – OGS Sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrolü kolaylıkla yapılabilir.
Daha Fazla

PDKS Sistemleri

Bir çok işletmenin en büyük eksikliği zaman kontrolüdür. işletmenin yanlış yada eksik yapılan planlamaların en başında personel kontrolü gelmektedir.
Daha Fazla

Araç Takip Sistemleri

İhtiyaç duyulduğu her durumda araçların harita üzerinde olan anlık konumlarını, hızını, yönünü veya seyahati güzergahını belirlemek için kullanılmaktadır.
Daha Fazla

Bariyer Çeşitleri

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak, araç parkını engellemek amacıyla kullanılır.
Daha Fazla

Yangın Algılama Sistemleri

Yangın can ve mal kaybıyla sonuçlanabilen büyük bir felakettir. Yangının yayılması hızla olduğundan en hızlı müdahale en kısa sürede yapılmalıdır.
Daha Fazla

Kartlı Geçiş Sistemleri

Personelin giriş ve çıkışlarını kontrol altında tutmak için tercih edilen kartlı geçiş sistemleri konusunda firmamız sizlere sunmuş olduğu hizmet sayesinde istediğiniz her alanda kullanım imkanı sağlamaktadır.
Daha Fazla

Ev ve İş Yerlerine Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri, mimari şartlar ve isteklere göre özel olarak tasarladığımız projeler ile kullanıcılarına gece ve gündüz içinde yaşanılan mekanlarda dahili ve harici, can ve mal güvenliğini sağlayan sistemlerdir.
Daha Fazla

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri genel olarak ev veya iş yerinizin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın ve sağlık sorunu gibi durumlarda kullanılır.
Daha Fazla

CCTV Kamera Sistemleri

Güvenlik amacıyla kullanabileceğiniz CCTV kamera sistemleri ihtiyaç duyduğunuz her durumda geniş kullanım alanıyla kaliteli tercihler yapılmasını sağlamaktadır.
Daha Fazla